Zoom na smak. Świąteczne wydanie warsztatów fotografii kulinarnej

Na wyjątkowe warsztaty fotograficzne online zaprosiła Anna Włodarczyk, fotografka, autorka książek kulinarnych. Autorka blogu Strawberries from Poland pokazuje, że przy odrobinie chęci fotografować może każdy! W drugiej odsłonie warsztatów fotograficznych ZOOM NA SMAK budowaliśmy świąteczny klimat na zdjęciach.

Oglądając transmisję mogliśmy się przekonać, że w zaciszu domowego zaplecza można zbudować małe studio fotograficzne o wykorzystując zastane światło zrobić ładne zdjęcia w świątecznym klimacie. Wyczarowaliśmy śnieg z cukru pudru, robiliśmy klimatyczne zdjęcia pierniczków i próbowaliśmy uchwycić magię gorącej czekolady.

Po warsztatach dostawałam wiadomości od uczestników, że możliwość obserwowania pracy fotografa kulinarnego na żywo było bardzo cenne – podglądanie, jak komponuję kadr, jak to wygląda od kuchni, w jaki sposób pracuję – opowiada organizatorka warsztatów.

Warsztaty odbyły się online. Efektem warsztatów jest też e-book przygotowany przez Annę Włodarczyk, w którym znajdziecie najciekawsze tricki fotograficzne oraz przepis na świąteczne pierniczki. E-book w formacie PDF jest do pobrania ma stronie z materiałami Otwartego IKM >> 

O prowadzącej:

Anna Włodarczyk fotografią kulinarną zajmuje się od 10 lat, w tym od 6 lat zawodowo. Współpracuje z magazynami i portalami kulinarnymi (Wysokie Obcasy, Pomorskie Prestige, Kukbuk), z restauracjami. Autorka bloga kulinarnego Strawberries from Poland oraz książki kulinarnej. Przez lata wypracowała własny styl, który prezentuje w swoim portfolio oraz mediach społecznościowych. portfolio fotograficzne | www.strawberriesfrompoland.pl

 Warsztaty zostały zrealizowane w grudniu 2020 r.