Otwarty IKM

Nabór

Nabór na działanie wiosenne zakończył się. Nowy nabór wystartuje już we wrześniu. Zapraszamy do składania wniosków!

Zastanów się, co chcesz zrobić w ramach działania, dla kogo i dlaczego jest to wartościowe dla osób uczestniczących. Nie zapomnij pomyśleć, w jaki sposób dotrzesz do odbiorców! 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twój pomysł mieści się w założeniach danej edycji, lub masz trudność z uzupełnieniem poszczególnych pozycji – zawsze możesz skontaktować się z koordynatorką programu.

Złóż wniosek za pośrednictwem formularza online. Wniosek jest krótki i przy każdej pozycji znajdują się pomocnicze pytania, które sprawiają, że nie zapomnisz o kluczowych dla nas kwestiach. 

Wybrane przez komisję ekspercką pomysły otrzymają dofinansowanie. Jeśli nie uda Ci się otrzymać dofinansowania w tej edycji, pamiętaj, że możesz wziąć udział w kolejnej. W ciągu roku mamy aż dwa nabory!

Wyniki konkursu pojawią się na stronie OIKM, a z laureatkami i laureatami skontaktujemy się bezpośrednio w celu podpisania niezbędnych dokumentów.

Po zrealizowanym działaniu poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety, w której będzie miejsce na podsumowanie zrealizowanego przez Ciebie projektu, Twoje odczucia oraz wnioski na przyszłość. Będzie również konieczność wykazania, jakie wydatki zostały poniesione w ramach otrzymanej dotacji.