10 maja / Edukacyjne lekcje tańca: Anna Rędzikowska

10 maja 2021 r., godz. 20:00 | Edukacyjne lekcje tańca: wywiady z inspirującym tancerzami z całej Polski 

Odcinek 4.  Anna Rędzikowska
Organizator:
Dominika Peszel

Film dostępny na kanale Youtube IKM

Zapraszamy na cykl rozmów wokół tańca. Podczas wywiadów z zaproszonymi gośćmi poznamy style taneczne, kulturę i techniki tańca oraz pozytywne skutki tego zajęcia.

Gościem drugiego odcinka będzie Anna Rędzikowska trenerka personalna, instruktorka sportów siłowych i fitnessu. Specjalizuje się w wzmacnianiu mięśni CORE, wadach postawy oraz treningach siłowych. Jej domeną jest sumienność i rzetelność w dążeniu
do wyznaczonego celu.

Praca z ludźmi dodaje mi energii i motywuje do dalszego samorozwoju. W życiu kieruję się mottem ,,Jest siedem dni w tygodniu, kiedyś nie jest jednym z nich” – mówi Anna Rędzikowska, bohaterka drugiego odcinka.

Podczas wywiadu organizatorka i moderatorka spotkania Dominika Peszel porozmawia
z gościem odcinka o tym, jak powinny pracować młode osoby, jeśli wybrały
już odpowiednią technikę taneczna.  Co trzeba zrobić, by długo cieszyć się zdrowym ciałem bez kontuzji? Przybliżony zostanie temat zajęć siłowych, wzmacniających i rozciągających oraz holistyczne podejście do ciężkich treningów tanecznych.

O organizatorce oraz moderatorce rozmów:

Dominika “Domi” Peszel – profesjonalna tancerka, dyplomowany instruktor i choreograf. Założycielka największego Studia Tańca w Trójmieście – SIEMANKO, prężnie rozwijające się w dwóch lokalizacjach od 2012 roku. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od stylów takich jak hip hop i house dance. W pogoni za ciągłym rozwojem odwiedziła Nowy Jork, gdzie szkoliła swój warsztat w Broadway Dance Center, a następnie poleciała na Jamajke by stać się częścią kultury dancehall w miejscu jej powstania. Swoje umiejętności doskonaliła na warsztatach u legendarnych tancerzy i kreatorów stylu dancehall, taki jak: Global Bob, Orville i Dance Xpressionz, Shelly Belly i Bermuda Squad, Famous i Colo Squad, Dansa Bling, Sri Lanka i Rifical Team, Elite Team, Latonya Style, Kim Weezy, Black Eagles, Overload Skankaz, Fearless Skankaz, Drastik Starz, Gabbidon, Shake Spear i wielu innych.

Więcej na stronie: https://www.facebook.com/siemankostudio/