Od 23 kwietnia / Podcast 8/16: rozmowy o pracy z sercem

23 kwietnia rusza cykl Podcast 8/16. To rozmowy o pracy, ale takiej pracy, do której wkłada się najwięcej serca i poświęcenia

Autorki: Magdalena Kamanin, Natalia Jaz Jażdżewska

1 odcinek: Znaleźć własną ścieżkę. Aktorstwo według Marcina Marca | 23 kwietnia 2021 na YT Podcast 8/16

2 odcinek: Poruszyć wyobraźnię. O kwiatach i roślinach w rozmowie z Olą Zaorską | 7 maja 2021 na YT Podcast 8/16

3 odcinek: Zawód jubiler / 21 maja 2021, godz. 18:00

4 odcinek: Zawód nauczyciel / 4 czerwca 2021, godz. 18:00

Od 23 kwietnia, co dwa tygodnie w piątek o godzinie 18:00 wysłuchacie rozmowy z bohaterem lub bohaterką, którzy są niesamowicie oddani codziennej pracy. Osoby te są mistrzami swojego zawodu. To mieszkańcy Trójmiasta, którzy z nadzieją patrzą w przyszłość i wierzą, że mają na nią wpływ.

W tym podcaście dowiecie się, jak doszli do momentu, w którym są dzisiaj. Poznacie jasne i ciemne strony różnych zawodów, wraz z przepisem na to, jak osiągnąć szczęście i spełnienie w pracy zawodowej. O tym usłyszycie z najlepszego, najbardziej wiarygodnego źródła.

Prowadzące, Natalia i Magdalena prezentują bohaterki i bohaterów podcastu, którzy dzielą się swoim doświadczeniem.

Mam w życiu to szczęście, że każda praca, którą wykonuję, czy wykonywałam ma związek z moimi pasjami i jest dla mnie wyzwaniem, przygodą, rozwojem, a przede wszystkim dobrą zabawą – dzieli się Magdalena Kamanin, jedna z autorek podcastu. – Podcast 8/16 to kolejny etap dający możliwość obcowania ze sztuką, poznawania inspirujących ludzi i pozwalający przekazywać tę energię dalej!

Drugą autorką i prowadzącą rozmów jest Natalia Jaz Jażdżewska, która mówi o sobie tak:

Całe moje życie odwołuje się do wyobraźni. Dlatego sztuki wizualne, teatr, film i dźwięk towarzyszą mi w mojej pracy na każdym etapie i pod różnymi postaciami. Przez 5 lat żyłam z domem na plecach, a czasami pod pachą. Na dłużej moje serducho przykleiło się do Madrytu i jego okolic, gdzie mieszkałam i pracowałam ponad 2 lata. Po powrocie do Gdańska, poza działaniami artystycznymi, wróciłam też do nauczania języków. Dzisiaj większość mojego czasu zajmują projekty wizualne w @ulumio_creatives i koordynacja naszego zespołu.

Zwiastun podcastu już dostępny do odsłuchania: