Siedlecka Skrzynka Kulturalna: napisz do nas!

UWAGA: PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁO ZAMKNIĘTE Z DNIEM 30 CZERWCA 2019 R.


Otwarty IKM działa na gdańskich Siedlcach. Chcesz podzielić się pomysłami lub swoimi uwagami na temat życia kulturalnego Siedlec? Podaj je dalej. Opowiedz nam, co się tutaj dzieje, co działa dobrze, a czego (być może) brakuje. Pomóż nam wspierać Siedlce.

Chcemy poznać i wspierać kulturę na Siedlcach. Pytamy zatem mieszkańców, czy i w jaki sposób spędzają tutaj czas. Prosimy Was – mieszkańców – czyli osoby najlepiej znające dzielnicę, o poświęcenie chwili i wypełnienie krótkiej ankiety. Wyniki ankiety pozwolą nam lepiej poznać kulturę Siedlec.

Ankieta będzie dostępna on-line, a w wersji papierowej w siedzibie Instytutu Kultury Miejskiej (Długi Targ 39/40) oraz u partnerów projektu (dostępny będzie formularz w różnych wersjach językowych).

W formularzu znajdziecie pytania dotyczące tego, jak postrzegacie dzielnicę oraz jakie działania kulturalne podejmujecie. Ankieta jest anonimowa i pozwoli nam lepiej zaplanować działania programu „Otwarty IKM na Siedlcach”.

POBIERZ ANKIETĘ (.doc)

WYPEŁNIJ ANKIETĘ ONLINE >>

CULTURAL BOX QUESTIONNAIRE ONLINE >>

Projekt Otwartego IKM na Siedlcach (Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne) realizowany jest w ramach wsparcia Narodowego Centrum Kultury w Warszawie.